Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china plates.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China STUSOO221 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China STUSOO221 Plate 5.00"L X 8.60"W Oblong
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | STUSOO221 |
| Manufacturer Part # | STUSOO221 |
| Size | 8.600" = 8-3/5" |
| Shape | Oblong |
| Material | Ceramic |
| Width | 5" |
| Depth | 8.6" |
| Weight | 9.14 lbs |
| UPC | 5034414495256 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, STUSOO221, Plate, 5.00"L x 8.60"W, oblong, ceramic, Churchill® Super Vit, Stonecast®, Truffle, (12 each per case) (order per case only) (Packed By: 12 Each Per Case)

