Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china bowls.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China SSRSTRB61 china bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China SSRSTRB61 Lotus Bowl 6" Ceramic
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | SSRSTRB61 |
| Manufacturer Part # | SSRSTRB61 |
| Material | Ceramic |
| Geometric Shape | Round |
| Size | 6" |
| Type | General Usage |
| Width | 6" |
| Weight | 10.27 lbs |
| UPC | 5034414478075 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, SSRSTRB61, Lotus Bowl, 6", ceramic, Churchill® Super Vit, Stonecast®, sorrel green, (12 each per case) (US Stocked Item) (Packed By: 12 Each Per Case)
