Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china mugs.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China SSASSM161 china mugs
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China SSASSM161 Bubble Mug 3.74" Eco Glaze Finish
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | SSASSM161 |
| Manufacturer Part # | SSASSM161 |
| Stacking | Non-stackable |
| Material | China (unspecified) |
| Height | 9" |
| Width | 3.74" |
| Weight | 6.43 lbs |
| UPC | 5034414489316 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, SSASSM161, Bubble Mug, 3.74", Eco glaze finish, Churchill® Super Vit, Stonecast (US Stocked Item) (6 each per case) (order per case only) (Packed By: 6 Each Per Case)
