Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china mugs.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China SSASSC8 1 china mugs
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China SSASSC8 1 Bubble Mug 3.15" 8 Oz.
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | SSASSC8 1 |
| Manufacturer Part # | SSASSC8 1 |
| Stacking | Non-stackable |
| Material | China (unspecified) |
| Height | 7.5" |
| Width | 3.14" |
| Weight | 6.12 lbs |
| UPC | 5034414489385 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, SSASSC8 1, Bubble Mug, 3.15", 8 oz., Eco glaze finish, Churchill® Super Vit, Stonecast (US Stocked Item) (12 each per case) (order per case only) (Packed By: 12 Each Per Case)
