Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china bowls.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China SSASEB221 china bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China SSASEB221 Sage Green Deep Coupe Bowl 8 2/3" Churchill® Super Vit
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | SSASEB221 |
| Manufacturer Part # | SSASEB221 |
| Geometric Shape | Round |
| Material | Ceramic |
| Size | 8" |
| Type | General Usage |
| Width | 8.67" |
| Weight | 14.59 lbs |
| UPC | 5034414479362 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, SSASEB221, Sage Green Deep Coupe Bowl, 8 2/3", Churchill® Super Vit, Stonecast®, Evolve, (6 each per case) (US Stocked Item) (Packed By: 6 Each Per Case)
