Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china plates.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China SRGNEVP61 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China SRGNEVP61 Green Evolve Coupe Plate 6.5 " Ceramic
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | SRGNEVP61 |
| Manufacturer Part # | SRGNEVP61 |
| Rim Style | Coupe Rim |
| Shape | Round |
| Size | 6.500" = 6-1/2" |
| Material | Ceramic |
| Width | 6.5" |
| Weight | 8.06 lbs |
| UPC | 5034414478549 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, SRGNEVP61, Green Evolve Coupe Plate, 6.5 ", ceramic, Churchill® Super Vit, Stonecast®, Raw, (12 each per case) (US Stocked Item) (Packed By: 12 Each Per Case)
