Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china bowls.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China SRGNEVB91 china bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China SRGNEVB91 Green Evolve Coupe Bowl 9.75" Ceramic
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | SRGNEVB91 |
| Manufacturer Part # | SRGNEVB91 |
| Size | 9" |
| Geometric Shape | Round |
| Material | Ceramic |
| Type | General Usage |
| Width | 9.75" |
| Weight | 22.13 lbs |
| UPC | 5034414478556 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, SRGNEVB91, Green Evolve Coupe Bowl, 9.75", ceramic, Churchill® Super Vit, Stonecast®, Raw, (12 each per case) (US Stocked Item) (Packed By: 12 Each Per Case)
