Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china bowls.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China SRGNEVB71 china bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China SRGNEVB71 Green Coupe Bowl 7.25 " Ceramic
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | SRGNEVB71 |
| Manufacturer Part # | SRGNEVB71 |
| Material | Ceramic |
| Geometric Shape | Round |
| Size | 7" |
| Type | General Usage |
| Width | 7.25" |
| Weight | 11.72 lbs |
| UPC | 5034414478563 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, SRGNEVB71, Green Coupe Bowl, 7.25 ", ceramic, Churchill® Super Vit, Stonecast®, Raw, (12 each per case) (US Stocked Item) (Packed By: 12 Each Per Case)
