Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china plates.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China SRGNEV111 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China SRGNEV111 Green Evolve Coupe Plate 11.25 " Ceramic
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | SRGNEV111 |
| Manufacturer Part # | SRGNEV111 |
| Rim Style | Coupe Rim |
| Size | 11.250" = 11-1/4" |
| Shape | Round |
| Material | Ceramic |
| Width | 11.25" |
| Weight | 24.25 lbs |
| UPC | 5034414478518 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, SRGNEV111, Green Evolve Coupe Plate, 11.25 ", ceramic, Churchill® Super Vit, Stonecast®, Raw, (12 each per case) (US Stocked Item) (Packed By: 12 Each Per Case)
