Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china plates.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China SRBLXO111 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China SRBLXO111 Black Chefs Oblong Plate 11 3/4X6 " Ceramic
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | SRBLXO111 |
| Manufacturer Part # | SRBLXO111 |
| Material | Ceramic |
| Size | 11.750" = 11-3/4" |
| Shape | Oblong |
| Width | 11.3" |
| Depth | 6" |
| Weight | 15.43 lbs |
| UPC | 5034414471540 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, SRBLXO111, Black Chefs Oblong Plate, 11 3/4X6 ", ceramic, Churchill® Super Vit, Stonecast®, Raw, (12 each per case) (US Stocked Item) (Packed By: 12 Each Per Case)
