Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china bowls 9-16 oz.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China SNMSZE121 china bowls 9-16 oz
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China SNMSZE121 Snack Bowl 12 Oz. Churchill® Super Vit
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | SNMSZE121 |
| Manufacturer Part # | SNMSZE121 |
| Geometric Shape | Round |
| Material | China (unspecified) |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.87" |
| Weight | 4.18 lbs |
| UPC | 5034414485059 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, SNMSZE121, Snack Bowl, 12 oz., Churchill® Super Vit, Stonecast®, Nutmeg Cream Zest (12 each per case) (order per case only) (Packed By: 12 Each Per Case)
