Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china saucers.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China EMGY12SC1 china saucers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China EMGY12SC1 Saucer 4-3/4" Dia. Round
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | EMGY12SC1 |
| Manufacturer Part # | EMGY12SC1 |
| Size | 4.5" To 4.99" |
| Construction | China (unspecified) |
| Shape | Round |
| Width | 4.75" |
| Weight | 9.28 lbs |
| UPC | 5034414475456 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, EMGY12SC1, Saucer, 4-3/4" dia., round, embossed line, glazed finish, biscuit base, super vitrified, Churchill® Super Vit®, Emerge, Seattle Grey (US Stocked Item)(order per case only) (Packed By: 6 Each Per Case)
