Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china bowls.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China ECATPWB21 china bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China ECATPWB21 Bowl 9.80" Dia. X 1.80"H Ceramic
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | ECATPWB21 |
| Manufacturer Part # | ECATPWB21 |
| Type | General Usage |
| Size | 9" |
| Geometric Shape | Round |
| Material | Ceramic |
| Height | 1.8" |
| Width | 9.8" |
| Weight | 12.65 lbs |
| UPC | 5034414492569 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, ECATPWB21, Bowl, 9.80" dia. x 1.80"H, ceramic, Inked Cascade, Taupe, (6 each per case) (order per case only) (Packed By: 6 Each Per Case)

