Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china plates.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China ECATOO261 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China ECATOO261 Plate 10.33"L X 6.00"W Oblong
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | ECATOO261 |
| Manufacturer Part # | ECATOO261 |
| Size | 10.330" = 10-1/3" |
| Shape | Oblong |
| Material | Ceramic |
| Width | 10.33" |
| Depth | 6" |
| Weight | 13.49 lbs |
| UPC | 5034414492606 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, ECATOO261, Plate, 10.33"L x 6.00"W, oblong, ceramic, Inked Cascade, Taupe, (12 each per case) (order per case only) (Packed By: 12 Each Per Case)
