Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china bowls.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China ECAIPWB21 china bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China ECAIPWB21 Bowl 9.80" Dia. X 1.80"H Ceramic
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | ECAIPWB21 |
| Manufacturer Part # | ECAIPWB21 |
| Material | Ceramic |
| Geometric Shape | Round |
| Size | 9" |
| Type | General Usage |
| Height | 1.8" |
| Width | 9.8" |
| Weight | 12.65 lbs |
| UPC | 5034414493733 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, ECAIPWB21, Bowl, 9.80" dia. x 1.80"H, ceramic, Inked Cascade, Indigo, (6 each per case) (order per case only) (Packed By: 6 Each Per Case)

