Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china plates.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China ECAIOO301 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China ECAIOO301 Plate 11.80"L X 6.00"W Oblong
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | ECAIOO301 |
| Manufacturer Part # | ECAIOO301 |
| Size | 11.800" = 11-4/5" |
| Material | Ceramic |
| Shape | Oblong |
| Width | 11.8" |
| Depth | 6" |
| Weight | 15.43 lbs |
| UPC | 5034414493764 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, ECAIOO301, Plate, 11.80"L x 6.00"W, oblong, ceramic, Inked Cascade, Indigo, (12 each per case) (order per case only) (Packed By: 12 Each Per Case)

