Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china plates.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China ECABPO221 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China ECABPO221 Plate 22 Cm Envisage Cascade
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | ECABPO221 |
| Manufacturer Part # | ECABPO221 |
| Size | 8.666" = 8-2/3" |
| Shape | Round |
| Material | China (unspecified) |
| Height | 0.8" |
| Width | 8.5" |
| Weight | 5.23 lbs |
| UPC | 5034414488043 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, ECABPO221, Plate, 22 cm, Envisage Cascade, sapphire blue, natural (6 each per case) (order per case only) (Packed By: 6 Each Per Case)

