Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china plates.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China CSGYWP281 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China CSGYWP281 Grey Walled Plate 11" (6 Each Per Case) (US Stocked Item)
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | CSGYWP281 |
| Manufacturer Part # | CSGYWP281 |
| Material | Ceramic |
| Size | 11.000" = 11" |
| Rim Style | Deep Rim |
| Shape | Oblong |
| Width | 11" |
| Weight | 13.88 lbs |
| UPC | 5034414479478 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, CSGYWP281, Grey Walled Plate, 11" (6 each per case) (US Stocked Item) (Packed By: 6 Each Per Case)
