Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china bowls.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China CSGYTRB91 china bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China CSGYTRB91 Grey Lotus Bowl 9" Churchill® Super Vit
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | CSGYTRB91 |
| Manufacturer Part # | CSGYTRB91 |
| Size | 9" |
| Geometric Shape | Round |
| Material | Ceramic |
| Type | General Usage |
| Width | 9" |
| Weight | 23.23 lbs |
| UPC | 5034414479553 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, CSGYTRB91, Grey Lotus Bowl, 9", Churchill® Super Vit, Stonecast®, Canvas, (12 each per case) (US Stocked Item) (Packed By: 12 Each Per Case)
