Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china bowls.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China CSCLTRB71 china bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China CSCLTRB71 Coral Lotus Bowl 7" Churchill® Super Vit
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | CSCLTRB71 |
| Manufacturer Part # | CSCLTRB71 |
| Geometric Shape | Round |
| Material | Ceramic |
| Size | 7" |
| Type | General Usage |
| Width | 7" |
| Weight | 13.18 lbs |
| UPC | 5034414479720 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, CSCLTRB71, Coral Lotus Bowl, 7", Churchill® Super Vit, Stonecast®, Canvas, (12 each per case) (US Stocked Item) (Packed By: 12 Each Per Case)
