Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china plates.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China CSCLEV101 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China CSCLEV101 Coral Evolve Coupe Plate 10.25" Churchill® Super Vit
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | CSCLEV101 |
| Manufacturer Part # | CSCLEV101 |
| Shape | Round |
| Rim Style | Coupe Rim |
| Size | 10.250" = 10-1/4" |
| Material | Ceramic |
| Width | 10.25" |
| Weight | 19.92 lbs |
| UPC | 5034414479584 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, CSCLEV101, Coral Evolve Coupe Plate, 10.25", Churchill® Super Vit, Stonecast®, Canvas, (12 each per case) (US Stocked Item) (Packed By: 12 Each Per Case)
