Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china plates.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China CGVIWP261 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China CGVIWP261 Walled Plate 10.3" Eco Glaze Finish
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | CGVIWP261 |
| Manufacturer Part # | CGVIWP261 |
| Material | China (unspecified) |
| Size | 10.300" = 10-3/10" |
| Shape | Round |
| Height | 0.8" |
| Width | 10.3" |
| Weight | 11.99 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, CGVIWP261, Walled Plate, 10.3", Eco glaze finish, Churchill® Super Vit, Viana (US Stocked Item) (6 each per case) (order per case only) (Packed By: 6 Each Per Case)

