Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china trays.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China CGVIOF231 china trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China CGVIOF231 Tasting Tray 9.8" Eco Glaze Finish
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | CGVIOF231 |
| Manufacturer Part # | CGVIOF231 |
| Shape | Rectangular |
| Material | China (unspecified) |
| Long Side / Diameter | 10" |
| Width | 9.8" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 4.65 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, CGVIOF231, Tasting Tray, 9.8", Eco glaze finish, Churchill® Super Vit, Viana (US Stocked Item) (6 each per case) (order per case only) (Packed By: 6 Each Per Case)
