Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China planters.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China BCPAPL121 planters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China BCPAPL121 Plant Pot 12 Oz. 2-7/8" Dia. X 3-1/2"H
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | BCPAPL121 |
| Manufacturer Part # | BCPAPL121 |
| Color | Terracotta |
| Style | Round |
| Construction | Ceramic |
| Height | 1 - 3" |
| Width | 2.88" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 8.4 lbs |
| UPC | 5034414384048 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, BCPAPL121, Plant Pot, 12 oz., 2-7/8" dia. x 3-1/2"H, round, ceramic, Churchill® Super Vit, Paprika (UK Stocked Item) (12 each per case)(order per case only) (Packed By: 12 Each Per Case)

