Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china plates.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China ATBLXO101 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China ATBLXO101 Chefs Oblong Plate 10.6"X5" Ceramic
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | ATBLXO101 |
| Manufacturer Part # | ATBLXO101 |
| Material | Ceramic |
| Size | 10.600" = 10-3/5" |
| Shape | Oblong |
| Width | 10.6" |
| Depth | 5" |
| Weight | 13.49 lbs |
| UPC | 5034414478211 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, ATBLXO101, Chefs Oblong Plate, 10.6"X5", ceramic, Churchill® Super Vit, Studio Prints® Astro, metallic blue, (12 each per case) (US Stocked Item) (Packed By: 12 Each Per Case)
