Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china plates.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China ATBLTR101 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China ATBLTR101 Lotus Plate 10" Ceramic
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | ATBLTR101 |
| Manufacturer Part # | ATBLTR101 |
| Shape | Free Form |
| Material | Ceramic |
| Size | 10.000" = 10" |
| Width | 10" |
| Weight | 23.36 lbs |
| UPC | 5034414478167 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, ATBLTR101, Lotus Plate, 10", ceramic, Churchill® Super Vit, Studio Prints® Astro, metallic blue, (12 each per case) (US Stocked Item) (Packed By: 12 Each Per Case)
