Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china plates.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China ASMGAF581 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China ASMGAF581 Smoke Grey Coupe Plate 10 3/4" Alchemy Fine China
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | ASMGAF581 |
| Manufacturer Part # | ASMGAF581 |
| Shape | Round |
| Rim Style | Coupe Rim |
| Material | Ceramic |
| Size | 10.750" = 10-3/4" |
| Width | 10.75" |
| Weight | 11.11 lbs |
| UPC | 5034414481969 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, ASMGAF581, Smoke Grey Coupe Plate, 10 3/4", Alchemy Fine China, (6 each per case) (order per case only) (Packed By: 6 Each Per Case)

