Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china plates.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China ASMBAF9 1 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China ASMBAF9 1 Smoke Black Coupe Plate 9 1/3" Alchemy Fine China
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | ASMBAF9 1 |
| Manufacturer Part # | ASMBAF9 1 |
| Shape | Round |
| Size | 9.333" = 9-1/3" |
| Material | Ceramic |
| Rim Style | Coupe Rim |
| Width | 9.33" |
| Weight | 8.37 lbs |
| UPC | 5034414481907 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, ASMBAF9 1, Smoke Black Coupe Plate, 9 1/3", Alchemy Fine China, (6 each per case) (order per case only) (Packed By: 6 Each Per Case)

