RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china plates.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China APSBF6 1 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China APSBF6 1 Plate 6" Dia. Round
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | APSBF6 1 |
| Manufacturer Part # | APSBF6 1 |
| Size | 6.000" = 6" |
| Shape | Round |
| Material | China (unspecified) |
| Width | 6" |
| Weight | 1.62 lbs |
| UPC | 5034414487992 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, APSBF6 1, Plate, 6" dia., round, standard rim, Ambiance, smoke black (6 each per case) (order per case only) (Packed By: 6 Each Per Case)
