Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China tiered display stands.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China APRBAPT61 tiered display stands
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China APRBAPT61 Plate Tower 8-1/2"H 2-tier
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | APRBAPT61 |
| Manufacturer Part # | APRBAPT61 |
| Shape | Rectangular |
| Height | 8" (and Under) |
| Number of Tiers | 1 - 2 |
| Stand Color | White |
| Base Material | China |
| Height | 8.5" |
| Weight | 4.87 lbs |
| UPC | 5034414345889 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, APRBAPT61, Plate Tower, 8-1/2"H, 2-tier, holds: (1) top rectangular plate 6-3/4" x 3-7/8" & (1) bottom rectangular plate 11-3/4" x 5-3/4", metal center rod, fine china, Alchemy® Balance White (UK Stocked Item) (2 each per case) (order per case only) (Packed By: 2 Each Per Case)
