RestaurantSupply.com is your trusted source for Other reusable chopsticks and chopstick holders.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other GMA544-054 reusable chopsticks and chopstick holders
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cecilware GMA544-054 Gasket Lower Gauge (silicone)
| Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | GMA544-054 |
| Manufacturer Part # | GMA544-054 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.55" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware GMA544-054 Gasket Lower Gauge (silicone)