RestaurantSupply.com is your trusted source for Carter Hoffmann uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann CAR29038-4068 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Carter Hoffmann CAR29038-4068 Door Gasket
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | CAR29038-4068 |
| Manufacturer Part # | CAR29038-4068 |
| Height | 3.25" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 10.45" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann CAR29038-4068 Door Gasket 10-7/8" X 12" Gray, 4 Sided, Carter-hoffman For 29038-4069 Clear Door Assemby Hh56
