RestaurantSupply.com is your trusted source for Carter Hoffmann tray dispensers.
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 186060648 tray dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Carter Hoffmann 186060648 3.7 Inch Angle Dead Lever OEM Durable Metal
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 186060648 |
| Manufacturer Part # | 186060648 |
| Height | 3.2" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 186060648 5 30p Angle Dead Lev9530 P