RestaurantSupply.com is your trusted source for Carter Hoffmann tray dispensers.
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 16090-3466 tray dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Carter Hoffmann 16090-3466 13 Inch Filter and Guard Kit for Food Equipment
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 16090-3466 |
| Manufacturer Part # | 16090-3466 |
| Height | 2.15" |
| Width | 13" |
| Depth | 26.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 16090-3466 Filter And Guard Kit
