Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carpigiani IC541000253 O Ring 1.9 Inch Commercial Ice Machine Seal
Item:
#1453905
Technical details
| Manufacturer | Carpigiani |
|---|---|
| Model Number | IC541000253 |
| Manufacturer Part # | IC541000253 |
| Height | 0.2" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carpigiani IC541000253 O Ring 1.9 Inch Commercial Ice Machine Seal
