- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Carlisle Foodservice XT2550GA02 Cateraide O Ring Gasket (xt2500 Xt5000)
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | XT2550GA02 |
| Manufacturer Part # | XT2550GA02 |
| Height | 1.55" |
| Width | 11.25" |
| Depth | 12.8" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice XT2550GA02 Cateraide O Ring Gasket (xt2500 Xt5000)
