- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Carlisle Foodservice XB35GA02 Cateraide Gasket (xb3 Xb3) White
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | XB35GA02 |
| Manufacturer Part # | XB35GA02 |
| Height | 4.2" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice XB35GA02 Cateraide Gasket (xb3 Xb3) White
