Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice PS603N02 1qt Jar
Item:
#2233531
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | PS603N02 |
| Manufacturer Part # | PS603N02 |
| Height | 6.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice PS603N02 1qt Jar
$6.41
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice PS603N02 1qt Jar