- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Carlisle Foodservice PC301LG01 Cateraide Door Assembly (pc300n Pc600n)
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | PC301LG01 |
| Manufacturer Part # | PC301LG01 |
| Height | 2" |
| Width | 22" |
| Depth | 25" |
| Weight | 0.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice PC301LG01 Cateraide Door Assembly (pc300n Pc600n)