- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Carlisle Foodservice IC225CR00 Cateraide Replacement Non Marking Caster
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | IC225CR00 |
| Manufacturer Part # | IC225CR00 |
| Height | 4.5" |
| Width | 7" |
| Depth | 7" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice IC225CR00 Cateraide Replacement Non Marking Caster
