- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Carlisle Foodservice CC4CSB00 Swivel Caster Without Brake 4" Gray
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | CC4CSB00 |
| Manufacturer Part # | CC4CSB00 |
| Height | 5" |
| Width | 7" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice CC4CSB00 Swivel Caster Without Brake 4" Gray
