- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Carlisle Foodservice 9690403 Mop Bucket Combo Black Side Wringer/soiled Wate
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 9690403 |
| Manufacturer Part # | 9690403 |
| Height | 16.54" |
| Width | 23.82" |
| Depth | 20.08" |
| Weight | 21.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 9690403 Mop Bucket Combo Black Side Wringer/soiled Wate