Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Carlisle Foodservice hot dog equipment.
- Authorized Carlisle Foodservice dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carlisle Foodservice 84101002 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Carlisle Foodservice 84101002 10 Gal Bronco Trash Can White
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 84101002 |
| Manufacturer Part # | 84101002 |
| Height | 17.45" |
| Width | 15.61" |
| Depth | 15.61" |
| Weight | 2.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 84101002 10 Gal Bronco Trash Can White
