RestaurantSupply.com is your trusted source for Carlisle Foodservice uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Carlisle Foodservice dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carlisle Foodservice 492104 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Carlisle Foodservice 492104 1 Oz Ladle Short Handle
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 492104 |
| Manufacturer Part # | 492104 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 492104 1 Oz Ladle Short Handle
