RestaurantSupply.com is your trusted source for Carlisle Foodservice uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Carlisle Foodservice dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carlisle Foodservice 460605 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Carlisle Foodservice 460605 Tongs (6" Red)
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 460605 |
| Manufacturer Part # | 460605 |
| Height | 3" |
| Width | 1.31" |
| Depth | 6.44" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 460605 Tongs (6" Red)
