- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Carlisle Foodservice 445003 1/4oz Bk Serving Spoon 8 In (l)
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 445003 |
| Manufacturer Part # | 445003 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 445003 1/4oz Bk Serving Spoon 8 In (l)
