Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Carlisle Foodservice 40480EC02 Brush Counter White Nylon
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 40480EC02 |
| Manufacturer Part # | 40480EC02 |
| Height | 3.75" |
| Width | 4" |
| Depth | 14.5" |
| Weight | 1.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 40480EC02 Brush Counter White Nylon
