Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Carlisle Foodservice 4040102 2in Pastry Brush
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 4040102 |
| Manufacturer Part # | 4040102 |
| Height | 6" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 4040102 2in Pastry Brush
