Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 4029000 Brush Broiler
Item:
#1328989
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 4029000 |
| Manufacturer Part # | 4029000 |
| Height | 2" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 30.75" |
| Weight | 2.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 4029000 Brush Broiler
$86.29
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 4029000 Brush Broiler
