Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Carlisle Foodservice commercial deep fryers.
- Authorized Carlisle Foodservice dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carlisle Foodservice 4015200 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Carlisle Foodservice 4015200 Brush Fryer Cool Cleaning
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 4015200 |
| Manufacturer Part # | 4015200 |
| Height | 2.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 23" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 4015200 Cool Cleaning Fryer Brush 23" Long, Black Sparlon Bristles 7/8" Dia.
